Idealny makijaż stanowi podstawę udanej stylizacji. Niejednokrotnie potrafi zastąpić drogie dodatki przykuwając uwagę zachwycającym konturowaniem lub skrzącym się cieniem. Jednak każda kobieta wie, że wykonanie pięknego makijażu, konkurującego z tym wykonanym w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym wymaga nie lada wyzwanie, z bez odpowiednich akcesoriów może być nawet niemożliwe. Dlatego warto pomyśleć o własnych pędzlach – np. o Hakuro.

 

Profesjonalne pędzle do makijażu Hakuro

 

Profesjonalne pędzle do makijażu to najważniejsze akcesoria do makijażu, jakie każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce. Pozwalają stworzyć cuda. Odpowiednia grubość włosia oraz wymagana sztywność zapobiegną powstawaniu smug i nieestetycznych zacieków z podkładu, z kolei delikatna miękkość i elastyczność pozwoli odpowiednio rozetrzeć cienie, tworząc idealne smokey eye.

Pędzle HARUKO na stałe wpisały się do świata makijażu. Miliony kobiet na całym świecie pokochały je za wysoką jakość wykonania i precyzję jaką gwarantują. Marka posiada w swojej ofercie posiada zarówno pojedyncze pędzle, jak i ciekawe zestawy w przystępnych cenach po to, by każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie.

Kiedy wybrać zestaw pędzli?

Zestaw pędzi HAKURO kierowany jest w szczególności dla tych pań, które zajmują się makijażem profesjonalnie. Zawiera aż 10 elementów umożliwiających stworzenie prawdziwego arcydzieła i z pewnością zadowoli każdą właścicielkę.

Zestaw pędzli sprawdzi się również u tych kobiet, które lubią eksperymentować z makijażem. Liczne pędzle do cieni, pomadek i konturowania nie sprawdzą się jednak u tych pań, które preferują naturalne makijaże. Wówczas lepiej się zdecydować na zakup pojedynczych pędzli.

Zdecydowanym bestselerem jest pędzel h50 flat top do podkładu płynnego i mineralnego. Wykonany z syntetycznego włosia został przycięty na płasko zapewniając wyjątkową precyzję i idealne krycie. Można go stosować do pudrów i podkładów dowolnego producenta, bez obawy, że makijaż będzie wyglądał nieestetycznie.

Warto jednak pamiętać, że kupując w zestawie można znacząco obniżyć koszt pojedynczych pędzli, a kto wie, może przy wykorzystaniu profesjonalnych akcesoriów zaczniesz szaleć z makijażem.