Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów od jakiegoś czasu cieszą się bardzo dużą popularnością. W odróżnieniu od tradycyjnych kosmetyków sprzedawanych w drogeriach są one całkowicie naturalne. Babuszka Agafia to jedna z ciekawszych marek, która należy do firmy Pervoe Reshenie. Czym jednak charakteryzują się kosmetyki Babuszka Agafia i które kosmetyki do włosów cieszą się największą popularnością?

 

Rosyjskie kosmetyki

 

Kosmetyki Babuszka Agafia obecnie coraz większa liczba osób zaczyna zwracać uwagę na skład poszczególnych kosmetyków.  Wiele dostępnych w sklepach produktów wywołuje różnego rodzaju podrażnienia oraz alergie skórne z uwagi na ich mocno chemiczny skład. Z tego też względu kosmetyki z serii Babuszka Agafia (zobacz tutaj) cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród wielu osób.

Rosyjskie kosmetyki produkowane są wyłącznie z naturalnych ekstraktów i olejów roślinnych, dzięki czemu wykazują one zbawienny wpływ na skórę każdej osoby. W ich składzie nie znajdują się natomiast silne detergenty, konserwanty, parabeny, kompozycje zapachowe oraz barwniki, które mogą podrażniać skórę, a także nadmiernie ją wysuszyć.

 

Szampony i odżywki do włosów Babuszka Agafia

 

Jednym z ciekawszych produktów do włosów jest słynne czarne mydło (do kupienia np. tu – klik) do włosów i ciała. Zostało ono stworzone na bazie 37 syberyjskich ziół. Mydło to może być stosowane nie tylko do pielęgnacji włosów, ale również ciała. Bardzo dobrze radzi sobie ono z różnymi problemami skórnymi.

 

Bardzo dobrze sprawdzają się również odżywki do włosów a w szczególności odżywka na łopaionym propolisie, ponieważ zapobiega on wypadaniu włosów. W dzisiejszych czasach zmaga się niestety coraz większa liczba osób.

W ofercie Babuszki Agafii znajduje się wiele ciekawych produktów do pielęgnacji włosów, które sprawią, że kosmyki staną się dogłębnie odżywione i nawilżone.

Share Your Thought