Jeszcze do niedawna przyklejanie sztucznych rzęs kojarzyło się przede wszystkim z wielkimi balami, hucznymi weselami albo szalonymi imprezami. W ostatnich latach, producenci produktów kosmetycznych zadbali o to, żeby w ich asortymencie znajdowały się nie tylko teatralne i dramatyczne rzęsy, ale również takie, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w codziennym makijażu.

 

Sztuczne rzęsy Ardell

 

Jedną z czołowych firm, która specjalizuje się w wytwarzaniu sztucznych rzęs oraz klejów jest amerykańska marka Ardell. Ich stałymi klientami są profesjonalni makijażyści, celebryci, a także pasjonaci makijażu. Rzęsy Ardell są trwałe, ponieważ wykonuje się je z najwyższej jakości materiałów. Cechuje je także atrakcyjna cena.

Drogerie internetowe oferuja wiele modeli sztucznych rzęs, a także akcesoriów potrzebnych do ich aplikacji. Zerknij np. tutaj.

Rodzaje sztucznych rzęs

 

W asortymencie Ardell znajdują się paski rzęs, kępki rzęs, a także połówki rzęs. To, na jaki rodzaj się zdecydujesz, zależy przede wszystkim od Twoich preferencji. Możesz również kierować się okazją, podczas której Twój makijaż będzie wzbogacony o sztuczne rzęsy.

Dla zwolenniczek delikatnego podkreślenia oczu, idealnym wyborem będą kępki rzęs Ardell Individuals (sprawdź tutaj). Są one wykonane z wysterylizowanych włosów ludzkich, dlatego gwarantują naturalny, subtelny efekt. Pozwalają na zagęszczenie rzęs bez efektu dramatycznego spojrzenia. Są lekkie i wygodne w użytkowaniu, nie zawierają węzełków. Można je stosować wielokrotnie. Świetnie sprawdzą się jako dodatek do codziennego makijażu.

Paniom, które mają ochotę na mocniejsze podkreślenie spojrzenia, spodobają się połówki na pasku, które skupiają uwagę na zewnętrznym kąciku oka. Jest to najlepszy wybór w przypadku opadającej powieki. Dużą popularnością cieszy się model Ardell Accent 318 (tutaj klik). Dopasowuje się do kształtu oka i nie jest wyczuwalny podczas noszenia.

Najpopularniejszy model pełnych rzęs na pasku to Ardell Natural Demi Wispies (zerknij tu). Włoski są subtelne, ale zdecydowanie podkreślają spojrzenie. Nadają się do noszenia na co dzień, a także na imprezy i inne większe wyjścia. Dają ładny, naturalny efekt, który jest źródłem wielu komplementów.